Baymak Yetkili Kazan Servisi

Baymak Yetkili Kazan Servisi

Uzun yıllar İstanbul Çekmeköy bölgesi için, baymak markasına yetkili servis hizmeti vermeyi hedeflemekte olan, analiz servis yeni yerinde hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Her geçen gün daha fazla müşterimize hizmet veriyor müşteri portföyümüzü her geçen gün kat be kat genişletiyoruz. Kışın gelmesi ile birlikte bizleri arayıp yıllık bakım yada yetkili kazan servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte çoğu semtimizde doğalgaz kullanıma geçilmiş olup, kömür yakmanın çevreye ve insan sağlığına olan zararlarını bir nebzede olsa azaltmış bulunmaktayız. Sizin de tercihiniz merkezi sistem ısıtma sistemleri ise hele birde baymak kazan ve baymak brülör kullanıyorsanız, size her konuda yetkili olarak destek vermekten mutluluk duyarız.

Baymak doğalgaz yakıtlı kazanlar kalitesi, performansı ve dış görünüşü ile her zaman diğer markalara nazaran bir adım önde olmuştur. Birde brülör seçimini baymaktan yaptıysanız sorunsuz bir kış geçirebileceğiniz anlamına gelmektedir. Piyasada katı yakıtlı kazandan tutunda sıvı yakıtlı kazanlara son dönemlerde ise yoğuşmalı duvar tipi, birçok modeli bulunan baymak bu sektörde liğder konumdadır.

baymak-magnus-kazan-servisi

Baymak Yoğuşmalı Kazan Servisi

Baymak yer tipi yoğuşmalı kazan yeni tip diye tabir ettiğimiz magnus modeldir. Premix brülörlü, premix yoğuşmalı yer tipi döküm kazan olarak imal edilmiştir. Analiz servis çekmeköy kazan servisi için yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunmaktadır. Hemen arayıp randevu alabilirsiniz.

Baymak duvar tipi yoğuşmalı kazanlar ise; Alışılmışın dışında kazan denilince akla gelen görüntüden çok farklı olarak kombiyi andıran duvara monte yoğuşmalı baymak kazanlardır. Kazan dairelerinde bulunan döküm modeller ile aynı görevi icra edebilirler, görüntüleri sizleri yanıltmasın. İhtiyaca göre teknik veriler baz alınarak sayıları artırılabilir. Piyasada birçok yerde baymak lectus modeli ile karşılaşabilirsiniz. Çekmeköy baymak yetkili servisi olarak duvar tipi kazanlar için de bizleri arayabilir siniz.

Baymak Kat kaloriferi; Diğerlerine göre daha az tercih edilen, ancak kullanan sayısının göz ardı edilemeyeceği bir sistemdir. Bireysel kullanım için çok ideal olup, yakıt tasarrufu ve enerji tüketimi sadece kullanıcısına aittir. Çekmeköyde birçok aile ısınmak için kat kalorifer kullanıyor yada kullanmak için bizlere müracaat ediyor. Sizde teknik destek için bizleri arayabilir kat kaloriferleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

baymak-loctus-duvartipi-kazan-servisi

Baymak Duvar Tipi Kazan Servisi

Baymak merkezi sistem kazan modelleri:

 • Baymak Lectus Duvar Tipi Yoğuşmalı Kazan
 • Baymak Magnus Yer Tipi Yoğuşmalı Kazan
 • 2 Yada 3 Geçişli Multıbloc Üflemeli Brülörlü (Cebri) Çelik Kazan
 • Brötje Logobloc Üflemeli Brülörlü (Cebri) Çelik Kazan
 • Baymak Linyitomat Plus Katı Yakıtlı Çelik Kat Kaloriferi
 • Baymak Linyitomat Fanlı Katı Yakıtlı Çelik Kazan
 • Baymak Otomatik Yüklemeli Linyitomat Plus Katı Yakıtlı Çelik Kat Kaloriferi
 • Baymak Fatih/Göksel Sıvı Yakıtlı Çelik Kat Kaloriferi
 • Baymak Yakut Plus Üflemeli Brülörlü (Cebri) Çelik Kazan
 • Baymak Elmas Üflemeli Brülörlü (Cebri) Çelik Kazan

Tercihiniz yada oturduğunuz bina hangi modeli destekliyor olursa olsun, bizler sadece 1 telefon uzağınızdayız. İster kazan servisi çağırmak için, isterseniz de bilgi almak için bizleri arayabilir siniz. Çekmeköyde bulunan iş yerimizde sizleri güler yüzlü personellerimiz karşılayarak baymak yetkili kazan servisine yakışan şekilde sorunlarınızı gideriyor olacağız.

Baymak Kazan Servisi Telefon

Baymak Kazan Servisi Telefon

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • three − 2 =