alemdag-baymak-yetkili-kombi-servisi

Alemdağ Baymak Yetkili Kombi Servisi

Kombi sektörünün öncü ismi Baymak ürününe sahipseniz cihazınızın bakım, onarım ve periyodik kontrolleri için Baymak kombi servisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Alemdağ ve çevresi baymak kombi kullanıcılarının cihazları için gerekli hizmetleri uzman teknik ekibimiz ve 24 saat online servisimiz ile en kaliteli şekilde sunmaktayız. Kombinizden daha konforlu ve verimli hizmet alabilmek için ihtiyaç duyduğunuz bakım ve onarım işlemlerini güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz. Sizlere önerimiz her kombinize bakım yaparım diyene güvenmemeniz ve bu işi uzmanlarına teslim ederek kombinizden daha uzun süre verim almayı hedeflemenizdir. Firmamız sizler için en hızlı hizmeti en üst düzey teknolojileri kullanan tecrübeli çalışanlarımız ile sağlamaktadır. Analiz servis Baymak Yetkili Servisidir.

 

Alemdağ baymak Yetkili kombi servisi sizler için 7/24 online hizmet sunmakla birlikte firmamızla iletişim kurmanız halinde aynı gün içerisinde kombinizin bakımını ve onarımını gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamızdan kombi bakımı ya da onarımı ile ilgili hizmet sağlayan müşterilerimizin kombisi üzerinde uygulanan işlemler ve parçalar garanti kapsamında işlenmektedir. İleride oluşabilecek herhangi bir olası durumda müşterimiz garanti kapsamında hizmet sağlamaktadır. Eğer kombinizin uzun yıllar yüksek performans ve verimlilik göstermesini istiyorsanız baymak kombi servisinden yılda en az 1 kez bakım hizmeti sağlamanızı öneririz.

Baymak kombi kullanımı ile ilgili önerilerimiz

Baymak kombinizden uzun süreli verim almak istiyorsanız cihazınızı kısık ayarda çalıştırmanızı öneririz.

Özellikle kış aylarında uzun süreler açık tuttuğunuz kombinizi geceleri kısık ayarda tutarak performansını artırabilirsiniz.

Kombinize en az yılda 1 kez bakım yaptırarak radyatörlerin ve peteğinizin verimliliğini kontrol ettirmenizi öneririz.

Baymak kombinizin peteğindeki havayı almak için üst kısımda bulunan purjörü gevşeterek su gelmesini bekleyin. Bu işlemin uygulanması esnasında cihazınızın kapalı olmasına dikkat edin.

Baymak kombinizle ilgili bu tarz durumlarda eğer bilgi sahibi değilseniz Alemdağ kombi servisi ile iletişime geçerek uzman personellerimizden destek sağlayabilirsiniz.

kombiservisi-telefon-sf