Servisler

Analiz servis Çekmeköy başta olmak üzere Şile, Sancaktepe, Taşdelen ve adalar gibi bölgelerde Baymak Yetkili Servis hizmeti sunmaktadır. Bu bölgede yeni olan firmamız sizlere kombi, termosifon, klima, hidrofor ve brülör konusunda hizmet vermeyi hedeflemektedir. Bunun içinde  Isıtma Soğutma sistemlerinde lider kuruluşlardan birisi olan Baymak’ın yetkili servisi olarak  hizmet vermek üzere açılmıştır.

Baymak Yetkili Kombi Servisi; Özellikle kış aylarında vazgeçemediğimiz kullanmadan yapamadığımız Baymak Kombiler için bakım, onarım ve yedek parça hizmetleri vermektedir. Güler yüzü çalışanlarımız  ve işinde profesyonelleşmiş teknik ekibimiz ile müşteri memnuniyetini en ön planda tutup portföyümüzü kısa sürede genişletmeyi planlıyoruz. Bunu yaparken gerek sosyal medya araçlarını, gerek yazılı ve görsel basını, gerek ise sözlü iletişim yollarını hep birlikte kullanıyoruz. Sizlerde baymak marka yada model kombi kullanıyor ve yukarıda belirtiğimiz bölgemiz sınırları içinde yer alıyorsanız güven ile bizleri arayıp Baymak Yetkili Kombi Servisi hizmeti alabilir siniz.

Baymak Yetkili Klima Servisi; Yaz mevsiminde en çok ihtiyaç duyulan cihazlardan birisi olan klimalar için bakım, onarım ve yedek parça hizmeti vermektedir. Baymak marka ve model klimalar için bölgemiz sınırları içinde hizmet almak için bizleri arayabilir siniz. Giderek sertleşen iklim koşullarında, artık klimasız ev kalmadı desek yeridir. Ancak klima almakla bitmiyor, yaz gelmeden yıllık periyotlar ile klima bakımlarınızı yetkili servis çağırarak makul fiyatlara yaptırmalısınız. Bakımı yapılmayan klimanın sağlığınıza zarar verebileceğini unutmayın.

baymak-klima-servisi-telefon

Baymak Yetkili Termosifon Servisi; Evlerimizde sıcak su ihtiyacını karşılamak için kullanmakta olduğumuz baymak  termosifonlar için servis hizmeti vermekteyiz. Baymak marka termosifonunuz arıza mı yaptı? ısıtmıyor mu? yada hiç mi çalışmıyor? uzman kadromuz ile sizlerin mağduriyetini aynı gün gidermeyi hedefliyoruz. Modeli ne olursa olsun baymak marka termosifonunuz ile ilgili soru sormak, bilgi ve teknik destek almak için bizleri aramanız yeterli.

Baymak Yetkili Kazan Servisi; Merkezi ısıtma sistemi, binaların bodrum katlarında bulunan büyük sıcak su kazanları ile dairelere sıcak suyun tek noktadan dağıtılması olayıdır. Bütün kış boyunca apartmanda bulunan bütün dairelere kesintisiz sıcak su sağlan bu kazanlar mutlaka yaz aylarında periyodik bakımdan geçmelidir. aksi bir burumda kışın ortasında arızaya geçebilir ve bütün apartman mağduriyet yaşayabilir. Baymak marka kazanlarınız için yıllık periyodik bakım hizmeti almak istiyor yada fiyat öğrenmek istiyorsanız bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Baymak Yetkili Brülör Servisi; Yukarıdaki yazımızda da anlattığımız üzere merkezi sistem kazanların ateşleme ve yanma gereksinimini sağlayan parçaya brülör adı verilmektedir. Sıcak su kazanından bağımsız olan bu parça yine kış aylarında yoğun bir performans ile çalıştığından yaz aylarında mutlaka bakıma sokulmalı yılda bir defa belirli parçaları değiştirilmelidir.

Baymak Yetkili Hidrofor Servisi; Çok katlı binalarda yada şebeke suyu basıncının yeterli olmadığı alanlarda suyun üst katlara ulaşmasını sağlayan cihazdır hidrofor. Baymak birçok modelde hidrofor üretmekte olup, firmamız ayrım yapmaksızın bütün modellere yıllık periyodik bakım ve tamir hizmeti vermektedir. Hidroforlar kombiler gibi kış aylarında yada klimalar gibi yaz aylarında ihtiyaç duyulacak bir cihaz olmayıp yaz kış sürekli kullanmak zorunda kaldığımız bir cihazdır. bu yüzden apartman sakinleri aralarında bir gün belirleyerek hidrofor bakımlarını ( su kesintisi yaşanacağından) yaptırmaları gerekmektedir. yoksa hiç istenmeyen bir zamanda hidrofor bozulabilir ve su kesintisi ile karşılaşabilir siniz.

kombiservisi-telefon-sf